Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W niedzielę 31 grudnia mieszkańcy gminy Bodzentyn wspólnie witali Nowy Rok na imprezie, którą zorganizował Urząd Miasta i Gminy wspólnie z Biblioteką im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie.

Impreza na placu "Małej targowicy" przy ulicy Kościelnej w Bodzentynie rozpoczęła się już o godzinie 20.00. Wśród atrakcji był występ niezawodnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Bodzentyn, która od wielu lat bierze czynny udział w różnych uroczystościach, uświetniając je swoją obecnością.

Na scenie wystąpiły również artystki ze Studia Piosenki Melodia, które prowadzi Pani Maria Paluch. Występ naszych młodych wokalistek nagrodzony został ogromnymi brawami ze strony publiczności.

Nieco przed godziną 22.00 publiczność porwał do wspólnej zabawy zespół „EGO” doskonale znany z takich utworów jak „To ta”, „Ze mną tańcz”, Powiedz Mi”.

Kolejna gwiazda wieczoru-zespół ONE-WAY” wprowadził świętujących  w niezapomniany klimat, a utwór „Mój jest ten kawałek podłogi” bez wątpienia porwał wszystkich do tańca.

Na scenie tuż przed godziną 24.00 pojawił się Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Pan Dariusz Skiba, Zastępca Burmistrza Pan Andrzej Jarosiński oraz Radni Rady Miejskiej w Bodzentynie, którzy złożyli wszystkim życzenia noworoczne, po których rozpoczął się spektakularny pokaz laserów. Idąc z duchem postępu, Gmina Bodzentyn pokazała, że można świetnie się bawić, zapewniając atrakcje bez dramatycznych konsekwencji dla przyrody.

Wraz z wybiciem na zegarach północy nikt nie zwalniał tempa, a uwieńczeniem wydarzenia była wspólna zabawa przy hitach minionych wakacje, które zaserwował DJ.

Zdjęcia: Echo Dnia, UMiG

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech