Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W dniu 17 grudnia br. setne urodziny świętowała Pani Leokadia Matysek mieszkanka Wilkowa. To wspaniały jubileusz dla bliskich jak i całej społeczności Gminy Bodzentyn, ponieważ tylko nielicznym dane jest doczekać tak pięknego wieku. Sto lat, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Tak wyjątkowe uroczystości zdarzają się niezwykle rzadko, tym bardziej cieszy fakt, że swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka naszej gminy.
Z tej okazji Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba w dniu 18 grudnia br. osobiście złożył Jubilatce, w imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców Gminy Bodzentyn, najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i pogody ducha na kolejne lata.
Na ręce Pani Leokadii przekazał okolicznościowy grawerton, list gratulacyjny oraz kwiaty. Solenizantka doczekała się 9 dzieci, 30 wnuków, 49 prawnuków oraz 10 praprawnuków.
Dostojnej Jubilatce jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa spokoju i zdrowiu w gronie najbliższych.
 
 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech