Czas rozwinąć skrzydła…

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie

W miniony piątek nasza społeczność szkolna brała udział w ważnym wydarzeniu w naszym szkolnym kalendarzu, a mianowicie ślubowaniu uczennic klasy pierwszej. Sześć dziewczynek 17 listopada wstąpiło w szeregi uczniów Szkoły Podstawowej w Leśnej. Uczennice pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Anny Telki- Maciejskiej przygotowały występ słowno- muzyczny.

Następne uczennice złożyły przysięgę i uczestniczyły w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły.

W nagrodę otrzymały upominki od swoich starszych kolegów z klasy drugiej, Pana Burmistrza Dariusza Skiby, a także od Rodziców. Gratulujemy dzieciom oraz dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości!

Życzymy naszym pierwszoklasistkom samych sukcesów, aby okres nauki w murach Naszej Szkoły był pięknym czasem!

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA