Informujemy o spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, które organizowane jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, podczas którego zaprezentowane będą działania planowane do realizacji w obszarze rynku pracy w perspektywie finansowej 2021 – 2027.

Tematyka spotkania poświęcona będzie m.in. projektom wspierającym podnoszenie kwalifikacji pracowników, pracodawców i osób samozatrudnionych w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Przedstawione zostaną także zasady udzielania wsparcia kobietom powracającym na rynek pracy po zakończonym okresie opieki nad dziećmi. Zaprezentujemy różne możliwości udzielania pomocy osobom zatrudnionym na umowach krótkoterminowych, umowach cywilno-prawnych oraz tzw. osobom ubogim pracującym, a także założenia projektów typu outplacement, skierowanych do pracowników zagrożonych zwolnieniem. Do udziału w spotkaniach zapraszamy pracodawców, wszystkich branż, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego.

Spotkanie odbędzie się 7 września 2023 roku o godzinie 10.00 w Centrum Tradycji, Turystyki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach, ul. Partyzantów 3, 26-004 Bieliny.

Jedocześnie zwracam się z prośbą o potwierdzenie obecności na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 41/26-08-153.

 

Program spotkania

 

Plakat 07092023 LGD Wok ysej Gry Bieliny

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA