Awans do Półfinału !!!

Wspaniały sukces odniosły  w Rzeszowie z małego Bodzentyna zawodniczki Łysicy Bodzentyn ,które w pięknym stylu awansowały do Półfinału Klubowych Mistrzostw Polski rozgrywając niesamowity turniej pokonując zespoły z najwyższej półki  w decydującym meczu wygrały z Unię Lublin 2:0 .Cały zespół zasłużył na ogromne brawa !!!
Serdecznie dziękujemy Annie i Michałowi Zegadło którzy ufundowali pizzę i napoje za historyczny sukces - dziękujemy że docenili wysiłek jaki zawodniczki włożyły żeby awansować do dalszego etapu.

image1

 

Medal w Tymbarku !!!

W dniu 9 maja 2023 roku w Nowinach odbył się Finał Wojewódzki Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku .Pierwszy raz w Finale Bodzentyn miał dwie drużyny dziewcząt U 8 i U 12.
U 12 w grupie wygrały dwa mecze i jeden przegrały 2:3 mając najlepszy bilans z drugich miejsc lecz nie awansowały ponieważ zagadką był regulamin - dziewczyny zostały skrzywdzone
U 8 zagrały bardzo dobrze w grupie  wygrywając wszystkie mecze awansując do Półfinału gdzie pechowo przegrały 2:3, ale już w meczu o trzecie miejsce pokazały klasę wygrywając z Ostrowcem 5:0. Królem strzelców w tej kategorii została Natalia Świderska z naszego zespołu.
Podziękowania należą się wszystkim zawodniczkom z U8 i U 12 za wspaniały turniej oraz rodzicom którzy tak licznie przybyli i wspaniale dopingowali

 

 

Mamy Final Wojewódzki !!!

W dniu 11 maja 2023 roku dziewczyny z ZSP w Bodzentynie zagrały w Półfinale Wojewódzkim w Mini Piłce Siatkowej wygrywając wszystkie mecze awansując do Finału, który odbędzie się w Kluczewsku już 19 maja 2023 roku.

imqqwdeage2

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA