Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W piątkowe popołudnie, 6 grudnia do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie przybyło kilkadziesiąt dzieci z Gminy Bodzentyn wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Po uroczystym powitaniu przybyłych gości, tych małych i tych dużych przez Dariusza Skibę – burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn oraz Beatę Dulębę – kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Były wspólne śpiewanie i wesołe tańce. Oczekiwanie na niezwykłego gościa, przebiegało pod znakiem dobrej zabawy. O tą niezwykłą atmosferę zadbali  animatorzy z grupy Patigo. Przedstawiony spektakl teatralny zrobił ogromne wrażenie na dzieciach, które żywiołowo reagowały na problemy bohaterów bajki. Po ogromnej dawce śmiechu i radości zjawił się najważniejszy gość tego wieczoru – Święty Mikołaj, który obdarował najmłodszych słodkimi prezentami. Dodatkową atrakcją było wspólne zdjęcie każdego dziecka ze Świętym Mikołajem. Tegoroczna impreza mikołajkowa została przygotowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki  w Bodzentynie. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

MGCKiT w Bodzentynie

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA