W sobotę, 12 sierpnia odbędzie się V edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Trasa powiatu kieleckiego tradycyjnie poprowadzi z Zagnańska do Lasocina.

Uczestnicy rowerowego wydarzenia w powiecie kieleckim pokonają ok 50 km. Wyruszą o godzinie 9:00 z parkingu przy pomniku przyrody Dąb Bartek (gmina Zagnańsk) i przejadą przez: Jasiów - Kołomań - Wzgórza Kołomańskie (Skalna Górka) - Mniów - Borki - Grzymałków - Kuźniaki - Dobrzeszów - Sarbice - Mnin - Lasocin.

Uczestnicy rajdu otrzymają: posiłek i wodę na trasie, opiekę ratownika medycznego, transport powrotny wraz z rowerami z Lasocina do Zagnańska. Rajd zakończy się na Placu Nad Stawkiem przy wspólnej biesiadowanie przy ognisku. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 9 sierpnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Formularz i regulamin do pobrania: https://www.powiat.kielce.pl/starostwo/aktualnosci/Ruszaja-zapisy-na-Jubileuszowy-Rajd-Rowerowy-Szlakiem-Brygady-Swietokrzyskiej-NSZ/idn:11649

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wicepremier - Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Starostwo Powiatowe w Kielcach

 

plakat rajd rowerowy

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA