1-go czerwca, jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji, na zaproszenie sołtysa Św. Katarzyny Pana Piotra Janickiego, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w festynie pod hasłem „Bajkowy Dzień Dziecka” zorganizowanym na polu namiotowym Przy Szlaku. Na najmłodszych czekała tam moc atrakcji, takich jak malowanie twarzy i włosów, zaplatanie kolorowych warkoczyków, brokatowe tatuaże, bańki mydlane czy dmuchane zjeżdżalnie. Dzieci miały też okazję uczestniczyć w grach i zabawach prowadzonych przez animatora. Aby nie zabrakło sił na zabawę można było posilić się pieczoną kiełbaską oraz słodkimi przekąskami przygotowanymi przez KGW Katarzynianki. Ponadto dużą popularnością cieszyła się wata cukrowa i popcorn oraz napoje, które bardzo się przydały do ochłody w tym ciepłym, słonecznym dniu.

Warto wspomnieć, że nasi wychowankowie uświetnili obchody Dnia Dziecka swoimi występami. Przedszkolaki zaprezentowały układy taneczne, natomiast starsi uczniowie montaż słowno - muzyczny o patronach szkoły.

To był naprawdę udany dzień, pełen radości, zabawy i niespodzianek. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i uśmiechnięci.

Magdalena Skrzeczyna

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA