W słoneczne niedzielne popołudnie, 28 maja br. na Rynku Górnym w Bodzentynie odbyły się obchody Dnia Dziecka. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy bawił się świetnie, a z twarzy najmłodszych nie schodził uśmiech.

Wszystkich przybyłych ze sceny powitali Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Pan Dariusz Skiba oraz Dyrektor Biblioteki im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie Pan Marcin Sikorski. W ciepłych słowach życzyli udanej zabawy dzieciom, ale również skierowali najserdeczniejsze życzenia do wszystkich mam, które kilka dni wcześniej, obchodziły swoje święto.

W tym dniu, organizatorzy przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji takich jak: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, dmuchane zjeżdżalnie,  a także wiele niespodzianek w postaci gier i zabaw poprowadzonych przez animatora. Każde dziecko otrzymało również słodki upominek.

Wydarzenie uświetnił mini koncert podopiecznych Biblioteki Publicznej im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie, którzy pod przewodnictwem Pana Zygmunta Szafrańskiego zaprezentowali swój repertuar.

Dzień Dziecka na Rynku Górnym w Bodzentynie można zaliczyć do niezwykle udanych. Rekordowa frekwencja, słoneczna pogoda, wspaniała zabawa i moc atrakcji, a co najważniejsze promienne uśmiechy na twarzach dzieci uczyniły niedzielne popołudnie wyjątkowym!

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA