Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W dniu 2 września 2019 r. uczniowie we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Bodzentyn przywitali nowy rok szkolny 2019/2020.

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego poprzedziła w każdej ze szkół msza św. w intencji uczniów i nauczycieli. Następnie uczniowie udali się do placówek szkolnych, oficjalnie rozpoczynając kolejny rok nauki w szkole. W uroczystej inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzentynie uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, Wiceburmistrz Pan Andrzej Jarosiński udał się do Zespołu Szkół im. Oddziału Armii Krajowej „Wybranieccy” we Wzdole Rządowym.

Apele inauguracyjne rozpoczęły się od odśpiewania hymnu narodowego. Dyrektorzy uroczyście przywitali uczniów, życząc im w nowym roku szkolnym wielu sukcesów. Burmistrzowie życzyli uczniom i nauczycielom wytrwałości i satysfakcji z pracy oraz pomyślności i udanego roku szkolnego.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA