Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Tematem konkursu jest prezentacja i promowanie walorów przyrody, historii i architektury powiatu kieleckiego. Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: osób dorosłych, którzy ukończyli 18 rok życia oraz dzieci i młodzieży za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych (załącznik nr 2 do regulaminu).
 
Cele konkursu to: zainteresowanie przyrodą własnego regionu, promowanie walorów przyrodniczych, rozwijanie wrażliwości artystycznej wśród mieszkańców powiatu, ukazanie piękna i bogactwa powiatu kieleckiego, odkrywanie miejsc niezwykłych powiatu kieleckiego.
 
Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia w formacie JPG (do 5 MB łącznie) w wersji elektronicznej. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie prace autorskie nigdzie wcześniej niepublikowane i nieprzedstawiane na innych konkursach. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie. Wyklucza się prace tworzone wspólnie. Nie zezwala się na stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików.
Termin nadsyłania prac upływa 12.06.2023r. liczy się data wpływu do Starostwa Powiatowego w Kielcach. Prace należy przesyłać drogą mailową na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście/drogą pocztową na nośniku danych wraz z kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1) z dopiskiem konkurs fotograficzny, 25 lat powiatu.
 
Organizator przewiduje uroczyste wręczenie nagród i wernisaż fotografii konkursowej dla laureatów podczas gali z okazji 25-lecia powiatu kieleckiego w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dniu 22.06.2023r.
 

Regulamin konkurs

Karta zgłoszeniowa

Zgoda rodzica

 

Tekst:  Starostwo Powiatowe w Kielcach

 

345265878 188260350808792 5229710722636485746 n

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech