Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj
W dniach 29-30 maja 2021r. Suwałki gościły zawodników z całej Polski na Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów w Sumo. Nie zabrakło tam również silnej reprezentacji Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer. Podczas sportowych zmagań na dohyo najwyżej dotarła Wiktoria Płaczkowska, która w kategorii wagowej do 60 kg wywalczyła srebrny medal. Kolejny medal, brązowy, wywalczyła Paulina Kępowicz w kategorii do 45 kg. W rywalizacji chłopców najlepiej powalczył Maciej Wilczyński w kategorii open, w której startowało ponad 30 zawodników! Maciej przegrał walkę o wejście do finału i uległ w walce o 3 miejsce, jednak stoczył najwięcej wygranych walk z całej drużyny.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej postawy!