Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Szanowni Państwo!

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy, posiadających na swojej posesji wyroby zawierające azbest do składania wniosków o przyznanie dofinansowania na jego usunięcie. Wniosek można złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie, ul. Suchedniowska 3,
26-010 Bodzentyn, pok. nr 1 (parter), bądź elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail wysyłając wypełniony wniosek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Wnioski złożone do dnia 21 sierpnia 2020 r. będą miały szansę na odbiór do końca sierpnia br., natomiast wnioski złożone po tym terminie będą zrealizowane w przyszłym roku.

Formularz wniosku o dofinansowanie dostępny jest pod niniejszym ogłoszeniem oraz na stronie http://www.bodzentyn.bip.jur.pl/ w zakładce „Druki do pobrania”, a także w wersji papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie pok. nr 1 (parter).

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wyroby zawierające azbest należy usunąć do 2032 roku !

Wszelkie informacje i wyjaśnienia związane z usuwaniem azbestu z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn można uzyskać pod nr tel. 41 311 50 10 wew. 13.

Załączniki:

  1. Wniosek o dofinansowanie wykonania prac związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech