Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju "Pierwszy Krok Zapaśniczy" w zapasach w stylu wolnym młodzików i dzieci, który został zorganizowany 12 października br. w Połańcu z okazji 40-lecia tamtejszej Elektrowni nasi zapaśnicy zdobyli wiele medali. W poszczególnych kategoriach wagowych przywieźliśmy łącznie w klasyfikacji chłopców 3 medale złote, 6 medali srebrnych i 3 medale brązowe.

Natomiast dziewczęta wywalczyły 2 złote medale, 1 medal srebrny i 1 medal brązowy:

Nasze zawodniczki wystartowały ponadto w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w zapasach w stylu wolnym, który odbył się w dniach 25-26 października br. w Miliczu. Rywalizacja była zacięta, jednak Wiktoria Płaczkowska nie ustąpiła żadnej przeciwniczce i zdobyła złoto. Jej klubowe zawodniczki Julia Hajdenrajch i Julia Kowalik wywalczyły odpowiednio 5 i 7 miejsce: