Lipcowe zajęcia z Młodzieżową Radą dobiegły końca. Przepracowaliśmy z dziećmi 20 godzin. Zajęcia odbywały się w każdy poniedziałek i wtorek.

Dzieci lepiły swoje ulubione postacie z bajek i zwierzaki z masy solnej, uczyły się tańczyć oraz poznały wiele ciekawych zabaw. Najfajniejszą z nich okazała się być bardzo popularna  gra w Anse-Kabanse.

Cieszymy się, że dzieci potrafiły się ze sobą zintegrować oraz były bardzo chętne do wspólnej zabawy. Ogromną radość sprawiła nam ich liczebność (powyżej 30 osób). Dziękujemy rodzicom za zaufanie i powierzenie nam opieki nad swoimi pociechami w tym czasie.

30 lipca odbyło się podsumowanie zajęć, gdzie uczestnicy zajęć zaprezentowali najbliższym oraz zaproszonym gościom swoje prace z masy solnej, przedstawili układ tańca disco
i zaśpiewali piosenkę. Każdy na koniec otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zasłużony upominek.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Bodzentyn Panu Dariuszowi Skibie oraz Dyrektorowi Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie Marcinowi Sikorskiemu za docenienie i wsparcie naszej inicjatywy.

Zapewniamy, że w naszych myślach jest wiele pomysłów, które w najbliższym czasie chcemy zrealizować. Życzymy wszystkim dalszych udanych wakacji, pełnych radości i entuzjazmu,
a dzieciakom biorących udział w zajęciach jeszcze większego zapału do zabawy oraz ciągłego uśmiechu na twarzy!

Aleksandra Białek     
Radna Młodzieżowej Rady w Bodzentynie

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA