Aktualności

Dzisiaj jest: 25 Kwiecień 2018    |    Imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Zapraszamy do zgłaszania fiszek przedsięwzięć rewitalizacyjnych w ramach „Programu Rewitalizacji Gminy Bodzentyn na lata 2016-2023”.  Fiszki mogą dotyczyć jedynie miasta Bodzentyn i sołectwa Psary-Stara Wieś, które to miejscowości zostały wyłonione w wyniku „Diagnozy czynników i zjawisk kryzysowych” (1 etap konsultacji społecznych). Prosimy o przedkładanie fiszek wg załączonego formularza do dnia 19 sierpnia 2016r.

Uwagi można składać:

1. Drogą korespondencyjną lub osobiście na adres: Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn, ul. Suchedniowska 3, 26-010 Bodzentyn (sekretariat)

2. Za pośrednictwem e-maila na adres:

Justyna Gawlik – UMiG Bodzentyn e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub Rafał Graczkowski – firma GRACZKOWSKI DOTACJE Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze zaproszenie stanowi 2 etap konsultacji społecznych związanych z tworzeniem "Programu Rewitalizacji Gminy Bodzentyn na lata 2016-2023".

Wzór fiszki przedsięwzięcia rewitalizacyjnego

Siedem budynków użyteczności publicznej z naszej gminy już niedługo zmieni się nie do poznania.

Siedem budynków użyteczności publicznej z naszej gminy już niedługo zmieni się nie do poznania.

Opublikowano: 23-04-2018, Wyświetlono 183
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba podpisał umowę z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem oraz Markiem Szczepanikiem członkiem Zarządu...
Z Bodzentyna do Jeleniowa – dęby pamięci z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Z Bodzentyna do Jeleniowa – dęby pamięci z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Opublikowano: 23-04-2018, Wyświetlono 229
Z inicjatywy Aleksandra Ponikowskiego mieszkańca Bodzentyna oraz Pani Teresy Danielskiej Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jeleniowie zasadzono trzy dęby pamięci. Inicjatorzy pochodzą z tej pięknie poło...
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 15

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 15

Opublikowano: 23-04-2018, Wyświetlono 112
Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad. ...
Informacja o planowanej sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie w dniu 24 kwietnia 2018 roku

Informacja o planowanej sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie w dniu 24 kwietnia 2018 roku

Opublikowano: 20-04-2018, Wyświetlono 224
Proponowany porządek obrad ...
Kanalizacja sanitarna priorytetem dla władz i mieszkańców

Kanalizacja sanitarna priorytetem dla władz i mieszkańców

Opublikowano: 20-04-2018, Wyświetlono 268
W dniach 13-16.04.2018r. na terenie naszej gminy odbyły się pierwsze spotkania mieszkańców z przedstawicielami Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Bodzentyn Sp.z.o.o., Burmistrzem Miasta i Gminy Bodzentyn Dariuszem Skibą, a także przedstawicielami Wy...
Informacja

Informacja

Opublikowano: 20-04-2018, Wyświetlono 144
Szanowni Mieszkańcy, w poniedziałek tj. 23 kwietnia 2018 r. Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn będzie przyjmował interesantów dopiero od godziny 10:00. Opóźnienie spowodowane jest służbowym wyjazdem burmistrza. Za utrudnienia przepraszamy.  ...
XII Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze Poetów z Doliny Wilkowskiej”.

XII Gminny Konkurs Recytatorski „Wiersze Poetów z Doliny Wilkowskiej”.

Opublikowano: 19-04-2018, Wyświetlono 247
W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej imienia Poetów Doliny Wilkowskiej w Świętej Katarzynie odbył się XII Gminny Konkurs Recytatorski pod tytułem „Wiersze Poetów z Doliny Wilkowskiej”. W tym roku w konkursie wzięło udział trzynaścioro dzieci z klas trze...
Gmina Bodzentyn dostała dofinansowanie na rewitalizację miasta

Gmina Bodzentyn dostała dofinansowanie na rewitalizację miasta

Opublikowano: 19-04-2018, Wyświetlono 327
We środę 18 kwietnia Zarząd Województwa Świętokrzyskiego rozstrzygnął kolejny konkurs rewitalizacyjny. Na ogłoszony konkurs wpłynęło aż 62 wnioski, z czego dofinansowanie otrzymało tylko 26 najwyżej ocenionych wniosków, w tym Gminy Bodzentyn. Projekt prze...

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA